3 Bedroom Homes for Sale in Framingham MA
35 results in search
$998,000
-$52,000
29
106 Danforth St Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,588
Dom 44
$925,000
19
17 Russell Rd Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,160
Dom 1
$890,000
39
27 Clearview Drive Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,097
Dom 1
$849,900
36
164 Lockland Ave Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,364
Dom 15
$819,000
38
22 Crest Rd Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,868
Dom 9
$785,000
42
31 Lanewood Ave Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,960
Dom 9
$774,900
-$25,000
37
23 Bellmore Rd Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,904
Dom 16
$749,900
38
689 Old Connecticut Path Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,452
Dom 63
$710,000
12
19 Fairview Rd Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,125
Dom 9
$700,000
39
342 Franklin #St Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 51
$699,900
41
11 Pitt Rd Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,515
Dom 7
$699,000
24
62 Hemenway Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,256
Dom 8
$669,900
-$5,000
36
94 Spruce St Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,860
Dom 44
$649,999
21
655 Water Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,920
Dom 15
$649,000
25
4 Lakeside Drive Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,814
Dom 16
$649,000
29
139 Summer St Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,906
Dom 15
$635,000
38
40 Dunster Rd Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,532
Dom 13
$630,000
42
58 Sloane Dr Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,415
Dom 2
$629,000
36
729 Concord St Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,312
Dom 31
$599,900
28
15 Fenway Drive Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 2
$589,900
37
18 Brookfield Ter Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,242
Dom 16
$585,000
34
350 Central Street Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,383
Dom 2
$575,000
32
48 Belvidere Ave Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,708
Dom 1
$549,900
3
95 Cedar St Framingham MA 01702

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 15
$534,900
11
7 Ballydrain Rd Framingham MA 01701

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,056