Homes for Sale with Walk-Out Basement 04011, ME
17 results in search
$1,391,850
7
60 County Crossing Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,141
Dom
$1,293,000
90
16 Piper Farm Road Brunswick ME 04011

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,700
Dom
$1,195,000
-$50,000
71
44 Island View Lane Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,149
Dom
$1,165,000
71
26 County Crossing Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,800
Dom
$995,000
93
13 Baxter Lane Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,366
Dom
$985,000
-$65,000
82
250 Mere Point Road Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,058
Dom
$815,000
86
12 Jewell Street Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,430
Dom
$750,000
3
Lot 8 Crossman Drive Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,173
Dom
$720,000
72
37 Meadowbrook Road Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,083
Dom
$699,000
50
618 Gurnet Road Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,038
Dom
$690,000
68
56 Durham Road Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,736
Dom
$690,000
68
56 Durham Road Brunswick ME 04011

Beds
Baths 3
Sq.Ft. 2,736
Dom
$675,000
40
73 Pleasant Street Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,548
Dom
$675,000
41
73 Pleasant Street Brunswick ME 04011

Beds
Baths 5
Sq.Ft. 4,548
Dom
$475,000
31
115 River Road Brunswick ME 04011

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,548
Dom
$459,000
38
10 Randall Circle Brunswick ME 04011

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,106
Dom
$329,000
56
12 Fairway Drive #12 Brunswick ME 04011

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,294
Dom