Single Family for Sale in 04348, ME
27 results in search
$2,370,000
43
85 Provost Road Jefferson ME 04348

Beds 8
Baths 7
Sq.Ft. 4,500
Dom
$1,799,000
83
299 Gates Road Jefferson ME 04348

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,180
Dom
$1,695,000
50
17 Heron Cove Road Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 3,200
Dom
$819,000
18
31 Murray Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,482
Dom
$649,500
48
481 Washington Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,694
Dom
$649,000
89
73 Hodsdon Lane Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,084
Dom
$595,000
-$15,000
110
190 Somerville Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,680
Dom
$595,000
61
320 Hinks Road Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 800
Dom
$589,000
18
9 Pond Road Jefferson ME 04348

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 2,240
Dom
$550,000
80
24 Penny Lane Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,428
Dom
$550,000
15
3 Tackle Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,184
Dom
$550,000
55
71 Sunrise Park Road Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 983
Dom
$529,000
66
189 Hinks Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,959
Dom
$479,000
21
286 Washington Road Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,232
Dom
$410,000
-$9,000
73
16 Shady Lane Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,569
Dom
$365,000
22
217 Waldoboro Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,539
Dom
$349,900
11
23 & 25 Old Madden Road Jefferson ME 04348

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,860
Dom
$340,000
37
68 Marus Lane Somerville ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,568
Dom
$324,900
-$20,000
60
66 Village Street Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,039
Dom
$300,000
15
1279 Clary Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,332
Dom
$299,000
45
385 Goose Hill Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom
$275,000
-$24,000
65
22 Rockland Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 0
Sq.Ft. 1,296
Dom
$250,000
29
52 Hodsdon Lane Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom
$243,200
13
1444 Clary Road Jefferson ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom
$89,000
33
590 Patricktown Road Somerville ME 04348

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,120
Dom
$75,000
10
421 Washington Road Jefferson ME 04348

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom
$45,000
2
61 Hewett Road Somerville ME 04348

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,400
Dom