Single Family for Sale in Barre Unified Union School District, VT
30 results in search
$799,000
48
260 Morrison Road Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 5,241
Dom 26
$566,000
50
28 Alex Drive Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,366
Dom 47
$525,000
26
3 Hutchins Circle Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,706
Dom 2
$489,000
48
134 Mathieu Drive Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,654
Dom 16
$475,000
60
15 Gregoire Street Barre Town VT 05678

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,738
Dom 229
$465,000
48
91 Ivan Drive Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,386
Dom 56
$449,000
60
546 Anderson Road Barre Town VT 05641

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 3,536
Dom 38
$449,000
60
89 Richardson Road Barre Town VT 05641-9096

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,048
Dom 5
$439,900
31
73 Ivan Drive #Lot #8 Barre Town VT 06541

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,369
Dom 56
$395,000
50
66 Elmwood Avenue Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,441
Dom 22
$395,000
48
22 Waterman Street Barre Town VT 05649

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,856
Dom 4
$388,500
59
222 South Main Street Barre City VT 05641

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,991
Dom 17
$385,000
$35,000
18
29 Cedar Cliff Road Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,536
Dom 7
$362,500
46
341 Tremont Street Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,240
Dom 12
$360,000
59
11 Summer Street Barre Town VT 05649

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,187
Dom 41
$355,000
50
18 Velie Avenue Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,352
Dom 4
$349,999
-$10,001
52
28 Ridgewood Terrace Barre Town VT 05641

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,200
Dom 64
$349,000
47
497 Websterville Road Barre Town VT 05649

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,783
Dom 46
$335,000
17
265 Morrison Road Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,873
Dom 26
$324,900
44
2 Kirk Street Barre City VT 05641

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,675
Dom 6
$319,500
45
11 Ledge Drive Barre Town VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,866
Dom 4
$309,000
31
4 Downes Avenue Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,440
Dom 45
$295,000
-$10,000
59
16 George Street Barre City VT 05641

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,188
Dom 19
$269,000
42
41 Brooklyn Street Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 278
$260,000
39
409 East Cobble Hill Road Barre Town VT 05641

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 18
$225,000
20
99-101 Maple Avenue Barre City VT 05641

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,251
Dom 4
$220,000
33
41 Branch Street Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 948
Dom 136
$195,000
43
1 Milano Hill Barre Town VT 05678

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 41
$160,000
-$35,000
51
40 Merchant Street Barre City VT 05641

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,474
Dom 307
$117,000
34
197 South Main Street Barre City VT 05641

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,292
Dom 27