Homes for Sale with Waterfront Property 02649, MA
13 results in search
$6,850,000
37
40 Triton Way Mashpee MA 02649

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 6,656
Dom 58
$4,739,000
-$250,000
42
28 Quaker Run Mashpee MA 02649

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 6,366
Dom 54
$3,984,000
-$216,000
35
140 Summersea Rd Mashpee MA 02649

Beds 3
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,169
Dom 163
$3,843,000
42
15 Seconsett Point Rd Mashpee MA 02649

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 5,297
Dom 60
$1,990,000
-$200,000
33
86 Summersea Rd Mashpee MA 02649

Beds 2
Baths 3.5
Sq.Ft. 1,564
Dom 43
$1,950,000
42
9 Horseshoe Bend Way Mashpee MA 02649

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,421
Dom 70
$1,820,000
-$5,000
42
197 Monomoscoy Rd Mashpee MA 02649

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,238
Dom 132
$1,790,000
-$200,000
30
80 Summersea Rd Mashpee MA 02649

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,820
Dom 43
$1,095,000
42
4 Race Point Rd #4 Mashpee MA 02649

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 840
Dom 2
$895,000
42
381 Great Oak Rd #9 Mashpee MA 02649

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,152
Dom 13
$859,000
42
75 Edgewater Road Mashpee MA 02649

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,236
Dom 51
$699,000
6
46 Pond Circle Mashpee MA 02649

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,829
Dom 164
$457,000
40
251 Shore Dr #C2 Mashpee MA 02649

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 528
Dom 62