Waterview Homes for Sale in Northborough MA
6 results in search
$2,399,000
-$50,000
42
5 Swan View Common Dr Northborough MA 01532

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,533
Dom 52
$850,000
37
96 Ridge Rd Northborough MA 01532

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,406
Dom 10
$675,000
-$20,000
38
6 Hillside Rd Northborough MA 01532

Beds 2
Baths 3.5
Sq.Ft. 1,904
Dom 103
$499,900
13
14 Hillside Rd Northborough MA 01532

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,119
Dom 65
$479,900
32
14 Mill St Northborough MA 01532

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,250
Dom 6
$325,000
4
129 Bartlett Street Northborough MA 01532

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 197