1 Bathroom Condos for Sale in Salem MA
32 results in search
$549,900
-$20,000
27
49 Essex St #2R Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,087
Dom 25
$549,900
31
10 Saltonstall Pkwy #2 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,132
Dom 16
$529,900
38
3 Preston Rd #1 Salem MA 01970

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 3
$519,900
22
49 Essex St #1L Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 764
Dom 26
$499,900
23
146 North St #4 Salem MA 01970

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,937
Dom 27
$489,000
-$6,000
25
394 Essex St #3 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,279
Dom 19
$474,900
20
5 Gardner Street #3 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,104
Dom 60
$469,900
24
75 Summer St #5 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 760
Dom 40
$469,000
21
137 North St #3 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,003
Dom 4
$444,000
42
434 Essex Street #2R Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,081
Dom 37
$439,900
40
23 Summer St #10 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 753
Dom 11
$439,900
40
23 Summer Street #9 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 629
Dom 4
$425,000
24
15 1/2 Williams St #2 Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 892
Dom 17
$395,000
-$24,900
23
289 Essex St #308 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 73
$389,900
29
245 Lafayette St #3G Salem MA 01970

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 881
Dom 4
$379,900
21
185 Lafayette St #3 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom 101
$359,000
-$15,000
28
1 Boardman Street #6 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 653
Dom 96
$359,000
19
20 Central #213 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 688
Dom 26
$354,900
36
24 Norman Street #111 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 729
Dom 11
$335,000
23
10 1/2 Herbert Street #21 Salem MA 01970

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 494
Dom 18
$335,000
15
56 Ward St #3B Salem MA 01970