Waterview Homes for Sale in Wareham MA
41 results in search
$2,599,000
42
12 Groveland St Wareham MA 02532

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 6,450
Dom 40
$1,590,000
41
1 Boat House Dr Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,888
Dom 16
$1,100,000
42
63 Edgewater Drive Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom 24
$875,000
41
12 Salt Marsh Ln Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,390
Dom 21
$865,000
34
24 Cove St Wareham MA 02558

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,270
Dom 43
$850,000
29
27 West Blvd Wareham MA 02558

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,279
Dom 17
$805,000
-$20,000
42
28 Arlington Road Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,612
Dom 36
$800,000
39
10 Oak St Wareham MA 02571

Beds 5
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,876
Dom 199
$800,000
11
11 + 13 Blackmore Pond Circle Wareham MA 02576

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,366
Dom 162
$800,000
11
11 + 13 Blackmore Pond Circle Wareham MA 02576

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 162
$724,900
42
13 5th Street Wareham MA 02571

Beds 7
Baths 2
Sq.Ft. 1,459
Dom 11
$699,900
35
35 Locust Street Wareham MA 02532

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,692
Dom 309
$699,900
42
26 Washington Dr Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,712
Dom 33
$675,000
38
192 Swifts Beach Road Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 5
$639,900
39
4 Ross Ave Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,234
Dom 187
$629,000
35
64 Rosepoint Ave Wareham MA 02576

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,152
Dom 2
$589,000
37
94 Edgewater Drive Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,248
Dom 10
$549,000
35
28 Lakeview Wareham MA 02538

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 874
Dom 37
$539,000
-$50,000
27
1 Barnes St Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,128
Dom 38
$489,000
19
10 East Blvd Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 604
Dom 82
$439,900
30
8 Cottage St Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 964
Dom 14
$439,000
24
36 Wankinquoah Ave Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 19
$429,999
31
26 Bayview Street Wareham MA 02571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,100
Dom 19
$429,900
29
45 Main St #27 Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,051
Dom 10
$399,000
-$11,000
35
45 Main St #217 Wareham MA 02571

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 838
Dom 39
$385,000
29
45 Main Street #21 Wareham MA 02571

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 935
Dom 10
$349,900
29
17 Old Colony Ave Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 12
$349,000
29
37 Lincoln Hwy Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 719
Dom 47
$329,900
29
10-R Barnes St Wareham MA 02571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 491
Dom 16
$280,000
16
0 Squaws Path Wareham MA 02538

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 310