Bungalow Homes for Sale in Worcester, MA
17 results in search
$749,888
42
2 A Nonquit Street #A Worcester MA 01604

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,315
Dom 41
$574,900
-$15,099
42
4 Chamberlain Pkwy Worcester MA 01602

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,376
Dom 18
$544,999
16
14 Saint Elmo Rd Worcester MA 01602

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,087
Dom 16
$525,000
37
22 Frank St Worcester MA 01604

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,260
Dom 7
$520,000
37
38 Hapgood Rd Worcester MA 01605

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,900
Dom 33
$460,000
29
10 Minthorne St Worcester MA 01603

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,315
Dom 192
$449,000
42
86 Saint Nicholas Ave Worcester MA 01606

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,284
Dom 25
$440,000
-$20,000
30
6 Idalla Ave Worcester MA 01606

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,524
Dom 27
$419,900
42
618 Mill St Worcester MA 01602

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,470
Dom 35
$412,000
25
35 Boardman St Worcester MA 01606

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,052
Dom 18
$410,000
20
36 Rowena St Worcester MA 01606

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,149
Dom 10
$399,900
42
11 Wildrose Avenue Worcester MA 01602

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,646
Dom 2
$399,000
26
4 Stockholm St Worcester MA 01607

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,379
Dom 76
$398,000
-$900
16
259 Massasoit Rd Worcester MA 01604

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,128
Dom 14
$389,900
26
43 Belcourt Rd Worcester MA 01605

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 968
Dom 9
$389,000
40
25 Ludlow St Worcester MA 01603

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,752
Dom 4
$380,000
37
19 Healy Rd Worcester MA 01603

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 971
Dom 11