Ranch Homes for Sale in Yarmouth, MA
29 results in search
$1,575,000
42
229 S Sea Ave Yarmouth MA 02673

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,924
Dom 27
$899,000
36
63A Williams Rd Yarmouth MA 02673

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,638
Dom 15
$870,000
40
8 Viking Rock Drive Yarmouth MA 02664

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,532
Dom 1
$824,900
21
85 Keel Cape Drive Yarmouth MA 02664

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,144
Dom 247
$812,900
-$16,100
40
25 Frances Helen Rd Yarmouth MA 02675

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,364
Dom 36
$799,900
-$50,000
41
126 Captain Small Rd Yarmouth MA 02675

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,428
Dom 50
$795,000
38
111 Lewis Rd Yarmouth MA 02673

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,762
Dom 0
$749,900
-$15,100
42
21 Brae Burn Ln Yarmouth MA 02664

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,808
Dom 91
$749,000
42
26 Camelot Rd Yarmouth MA 02675

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,624
Dom 2
$725,000
37
106 Pine Street Yarmouth MA 02675

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,224
Dom 21
$719,500
-$30,500
42
1 Outward Reach Yarmouth MA 02675

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,656
Dom 22
$699,000
-$26,000
34
2 Par 3 Dr Yarmouth MA 02664

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,742
Dom 30
$670,000
22
14 Ahab Yarmouth MA 02675

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 2,214
Dom 0
$669,000
31
110 White Rock Rd Yarmouth MA 02675

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,278
Dom 7
$665,000
-$30,000
34
155 Witchwood Rd Yarmouth MA 02664

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,408
Dom 36
$665,000
36
125 Sullivan Road Yarmouth MA 02673

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,555
Dom 6
$650,000
37
1 Essex Way Yarmouth MA 02675

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 15
$649,999
-$50,000
33
20 Longview Dr Yarmouth MA 02675

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 948
Dom 30
$599,000
25
9 Mayflower Rd Yarmouth MA 02673

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 936
Dom 22
$579,900
33
55 Scholl Ave Yarmouth MA 02673

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 888
Dom 7
$575,000
39
11 Widgeon Lane West Yarmouth MA 02673

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,108
Dom 1
$559,900
13
31 Tam-O-Shanter Way Yarmouth MA 02664

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,236
Dom 10
$540,000
22
2 Zephyr Yarmouth MA 02675

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,080
Dom 34
$540,000
32
15 Squanto Rd Yarmouth MA 02664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 7
$539,000
-$20,000
13
89 Lewis Rd Yarmouth MA 02673

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 928
Dom 37
$515,000
35
21 Nearmeadows Rd Yarmouth MA 02673