Homes for Sale with Main Floor Laundry 04064, ME
33 results in search
$3,295,000
-$200,000
36
2 Schooner Way Old Orchard Beach ME 04064

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,000
Dom
$1,495,000
43
18 New Salt Road Old Orchard Beach ME 04064

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,124
Dom
$1,190,000
15
105 Union Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds
Baths 4
Sq.Ft. 4,016
Dom
$999,000
49
32 W. Old Orchard Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,000
Dom
$939,000
39
16 Union Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds
Baths 3
Sq.Ft. 1,395
Dom
$939,000
39
16 Union Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,395
Dom
$899,000
39
205 Grand Avenue #6C Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,641
Dom
$824,900
31
2 Palmers Way Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,270
Dom
$799,000
88
42 3rd Street Old Orchard Beach ME 04064

Beds
Baths 3
Sq.Ft. 1,780
Dom
$799,000
46
28 Saco Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,070
Dom
$699,000
42
32A Old Orchard Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,483
Dom
$684,900
39
4 Mickelson Way Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom
$625,000
46
52 Macintosh Lane #52 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,748
Dom
$625,000
40
39 Grand Avenue #41 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,263
Dom
$610,000
-$10,000
31
2 Sugar Bush Lane #2 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,050
Dom
$575,000
-$15,000
27
4 Sugar Bush Lane #4 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,640
Dom
$575,000
34
5 Carll Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 924
Dom
$550,000
-$35,000
24
6 Sugar Bush Lane #6 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,630
Dom
$540,000
-$15,000
28
14 Sugar Bush Lane #14 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,490
Dom
$500,000
59
195 Temple Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,036
Dom
$495,000
32
73 Kavanaugh Road #73 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,504
Dom
$475,000
22
12 Sugar Bush Lane #12 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 940
Dom
$474,990
38
28 Cookman Avenue Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom
$465,000
51
11 Smithwheel Road #17 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,945
Dom
$459,000
31
11 Smithwheel Road #28 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,021
Dom
$429,900
30
165 East Grand Avenue #5-6 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 812
Dom
$419,000
22
15 Summer Winds Drive #15 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 842
Dom
$399,000
33
88 Union Avenue #301 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,027
Dom
$300,000
23
161 Saco Avenue ## 311 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom
$279,999
30
39 Smithwheel Road #54 Old Orchard Beach ME 04064

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 875
Dom