Fireplace Homes for Sale in Rockport ME
19 results in search
$6,485,000
48
80 Hayfield Way Rockport ME 04856

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,896
Dom
$5,200,000
30
1 Ship Street Rockport ME 04856

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,276
Dom
$2,695,000
50
30 Eastward Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,893
Dom
$2,095,000
50
48 Sea Street Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,320
Dom
$1,500,000
54
12 School Street Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,734
Dom
$1,295,000
59
76 Park Street Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,400
Dom
$1,200,000
46
51 Powerhouse Hill Lane #51 Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,050
Dom
$999,975
121
507 Mount Pleasant Street Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,425
Dom
$850,000
50
Lot 1 Roxmont Road Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,900
Dom
$850,000
50
Lot 2 Roxmont Road Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,900
Dom
$795,000
-$55,000
50
24 White Tail Drive Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,520
Dom
$792,000
96
17 Clam Cove Drive Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,764
Dom
$789,000
58
59 Village Way #59 Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,054
Dom
$670,000
68
200 Mistic Avenue Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,564
Dom
$649,900
116
105 Warrenton Street Rockport ME 04856

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 2,062
Dom
$455,000
38
562 Main Street Rockport ME 04856

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,216
Dom
$399,000
63
4 Bay View Drive Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,575
Dom
$279,000
19
1025 Commercial Street Rockport ME 04856

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,194
Dom
$139,000
26
12 Hilltop Drive #12 Rockport ME 04856

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 529
Dom