Basement Homes for Sale in Scarborough ME
80 results in search
$3,950,000
51
4 Cole Farm Drive Scarborough ME 04074

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,554
Dom
$3,495,000
103
20 Wildwood Lane Scarborough ME 04074

Beds 7
Baths 8
Sq.Ft. 10,076
Dom
$2,295,000
93
No Address Listed Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,296
Dom
$2,295,000
36
6 Atlantic Drive #6 Scarborough ME 04074

Beds 1
Baths 3
Sq.Ft. 3,526
Dom
$1,995,000
80
10 Martell Way Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,548
Dom
$1,990,000
30
626 US Route 1 Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 9,000
Dom
$1,990,000
25
626 US Route 1 Scarborough ME 04074

Beds
Baths 6
Sq.Ft. 9,000
Dom
$1,990,000
15
626 US Route 1 Scarborough ME 04074

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 9,000
Dom
$1,950,000
10
Lot 5 Jean's Way Scarborough ME 04074

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,551
Dom
$1,750,000
3
Lot 72 Martell Way Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,501
Dom
$1,689,000
49
12 Jeans Way Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,232
Dom
$1,500,000
45
18 Laurel Ridge Road Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,787
Dom
$1,475,000
13
134 Stewart Drive Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,789
Dom
$1,450,000
66
5 Wildwood Lane Scarborough ME 04074

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 6,347
Dom
$1,445,000
67
6 Leah Lane Scarborough ME 04074

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,416
Dom
$1,395,000
63
31 Old Blue Point Road Scarborough ME 04074

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 6,093
Dom
$1,375,000
23
132 Stewart Drive Scarborough ME 04074

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,047
Dom
$1,275,200
$200
5
5 Elbridge Oliver Way Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,329
Dom
$1,250,000
28
33 Emerson Way Scarborough ME 04074

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,061
Dom
$1,250,000
41
320 Holmes Road Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,808
Dom
$1,200,000
43
7 White Sands Lane Scarborough ME 04074

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 600
Dom
$1,195,500
20
90 Running Hill Road Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,445
Dom
$1,150,000
53
15 Fowler Farm Road Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,808
Dom
$1,150,000
40
34 Fowler Farm Road Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,136
Dom
$1,150,000
36
29 Dylan Drive Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,515
Dom
$1,150,000
45
5 Revival Lane Scarborough ME 04074

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,092
Dom
$1,125,000
-$25,000
31
28 Elmwood Avenue Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,423
Dom
$1,100,000
60
8 Elbridge Oliver Way Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,179
Dom
$1,075,000
71
7 Landmark Road Scarborough ME 04074

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,684
Dom
$1,065,000
13
19 Elmwood Avenue Scarborough ME 04074

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,130
Dom