Homes for Sale with Garage 03053, NH
64 results in search
$1,175,000
58
8 Wiley Hill Road Londonderry NH 03053

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,502
Dom 50
$779,900
45
90 High Range Road Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,613
Dom 243
$774,900
45
9 Isabella Drive Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,436
Dom 27
$685,000
55
3 South Parrish Drive Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,290
Dom 0
$669,000
58
4 Haley Court Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,624
Dom 27
$629,900
54
53 Mammoth Road Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,589
Dom 28
$617,000
59
112 Hardy Road Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,812
Dom 4
$525,000
42
95 Gilcreast Road Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,008
Dom 1
$449,900
48
6A Karen Lane Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,384
Dom 52
$430,000
42
284A High Range Road Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,920
Dom 17
$430,000
42
284A High Range Road Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,920
Dom 17
$1,849,000
25
82 Pinnacle Park Road #U20-2 Meredith NH 03053

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,335
Dom 27
$1,199,000
60
67 Forest Street Londonderry NH 03053

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 5,469
Dom 34
$1,050,000
17
17 Lily Lane Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,217
Dom 159
$1,050,000
-$50,000
49
4 Windsor Boulevard Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,940
Dom 74
$1,025,000
19
7 Lily Lane Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,901
Dom 14
$975,000
60
8 Ledgewood Drive Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,110
Dom 26
$900,000
60
30 Hunter Mill Way Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,425
Dom 13
$900,000
53
19 Pumpkin Patch Way Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,963
Dom 6
$849,900
41
10 Checkerberry Lane Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,393
Dom 34
$849,000
59
16 Nevins Drive Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 3,682
Dom 4
$835,000
60
5 Nutfield Drive Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,274
Dom 6
$824,900
32
13 Clover Lane Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,071
Dom 4
$799,900
49
41 Windsor Boulevard Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,212
Dom 4
$799,000
47
2 Shetland Road Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,788
Dom 41
$795,000
47
11 Tanager Way Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,610
Dom 5
$789,900
30
50 Clover Lane Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,952
Dom 8
$789,900
45
14 Cheshire Court Londonderry NH 03053

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,688
Dom 4
$785,000
36
5 Berlang Road Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,960
Dom 1
$764,900
40
11 Windsor Boulevard Londonderry NH 03053

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,628
Dom 34