Homes for Sale with Garage 03220, NH
48 results in search
$2,499,000
48
45 Westview Drive Belmont NH 03220

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,770
Dom 287
$1,050,000
60
23 Sun Lake Drive Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,269
Dom 22
$774,999
-$24,001
59
6 Marilyn Drive Belmont NH 03220

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,009
Dom 21
$774,999
-$24,001
59
6 Marilyn Drive Belmont NH 03220

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,009
Dom 18
$499,900
45
47 Dock Road Belmont NH 03220

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 2,078
Dom 22
$350,000
32
27 Juniper Drive Belmont NH 03220

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,121
Dom 4
$299,900
-$19,100
46
407 Darby Drive Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,658
Dom 34
$299,900
-$19,100
46
407 Darby Drive Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,658
Dom 36
$95,000
47
39 Great Brook Drive Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,512
Dom 73
$2,000,000
56
88 Sunset Drive Belmont NH 03220

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 3,894
Dom 66
$2,000,000
56
88 Sunset Drive Belmont NH 03220

Beds 8
Baths
Sq.Ft. 3,894
Dom 60
$1,195,000
60
56 Sun Lake Drive Belmont NH 03220

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,320
Dom 140
$895,000
56
54 Dutile Road Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,625
Dom 38
$890,000
-$5,000
57
164 Gardners Grove Road Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,575
Dom 46
$850,000
15
Lot 228-027-001 Province Road #228-027-001 Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,001
Dom 37
$788,444
59
129 Sunset Drive Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,882
Dom 36
$769,000
60
680 Union Road Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,964
Dom 91
$749,900
31
134 Leavitt Road Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,144
Dom 17
$729,000
16
226 Wild Acres Road Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,100
Dom 17
$699,000
46
103 Ladd Hill Road Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,644
Dom 78
$699,000
47
109 Ladd Hill Road Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,288
Dom 33
$685,000
31
Lot 7 Bishop Road #Lot 7 Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,410
Dom 78
$685,000
21
Lot 5 Bishop Road #Lot 5 Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,410
Dom 109
$649,999
54
246 Jamestown Road Belmont NH 03220

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,217
Dom 4
$599,900
42
36 Bennington Drive Belmont NH 03220

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,960
Dom 13
$599,000
8
Lot 2 Bishop Road #Lot 2 Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,377
Dom 109
$595,000
53
80 Wildlife Boulevard Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,871
Dom 6
$554,000
44
114 Mile Hill Road Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,208
Dom 37
$550,000
46
46 Linda Drive Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,627
Dom 158
$515,000
39
60 Church Street Belmont NH 03220

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 34