Basement Homes for Sale in Hampton NH
55 results in search
$799,900
54
39 Norton Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,728
Dom 5
$749,000
46
24 Taylor River Estates Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,764
Dom 19
$564,500
-$30,500
29
56 Nudd Avenue Hampton NH 03942

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,464
Dom 24
$2,200,000
13
11 Great Boars Head Avenue Hampton NH 03842

Beds 0
Baths 3
Sq.Ft. 3,132
Dom 111
$1,575,000
52
407 Lafayette Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 7
Sq.Ft. 5,142
Dom 189
$1,500,000
59
7-11 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 303
$1,500,000
23
7 Dover Avenue Hampton NH 01830-3031

Beds 0
Baths 4
Sq.Ft. 3,300
Dom 53
$1,500,000
59
7-11 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,614
Dom 19
$1,449,950
19
10 McDermott Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,159
Dom 148
$1,449,000
-$50,000
43
2 Hilliard Drive Hampton NH 03842

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,678
Dom 108
$1,399,000
44
37 Alexander Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,369
Dom 6
$1,350,000
47
5-A Ocean Boulevard #2 Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,862
Dom 46
$1,200,000
79
34 Stowecroft Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,540
Dom
$1,200,000
56
19 F Street Hampton NH 03842

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 2,689
Dom 245
$1,200,000
59
34 Stowecroft Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,540
Dom 17
$1,100,000
54
7 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 237
$1,100,000
51
7 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 19
$899,900
35
13 Ocean Boulevard Hampton NH 03842

Beds 0
Baths 3
Sq.Ft. 1,953
Dom 33
$899,000
29
12 Manchester Street Hampton NH 03842

Beds 8
Baths 4
Sq.Ft. 2,080
Dom 11
$837,000
16
3 Baron Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,859
Dom 4
$834,900
60
21 Hedman Avenue Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 7
$825,000
49
14 Reddington Landing Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,406
Dom 33
$799,900
42
131 Hampton Meadows Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,359
Dom 8
$799,900
40
9 Carolan Avenue Hampton NH 03842-1546

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,984
Dom 4
$779,000
41
243 Winnacunnet Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,558
Dom 14
$775,000
51
33 Hampton Meadows Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,333
Dom 30
$750,000
22
15 Ocean Boulevard Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,940
Dom 26
$725,000
37
4 Hutchinson Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,296
Dom 4