Homes for Sale with Garage in Franklin County, VT
200 results in search
$2,500,000
60
3446 Maquam Shore Road St. Albans Town VT 05478

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 5,538
Dom 93
$1,400,000
59
1559 Swamp Road Fairfield VT 05455

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,984
Dom 69
$1,395,000
-$80,000
47
61 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,698
Dom 91
$1,280,000
60
302 Ledge Hill Drive Georgia VT 05478

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,273
Dom 5
$1,149,900
60
4542 Maquam Shore Road St. Albans Town VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,073
Dom 132
$1,100,000
60
2139 Bronson Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,781
Dom 130
$1,100,000
60
161 Bessette Road Fairfax VT 05454

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,034
Dom 14
$1,075,000
-$25,000
58
11 Cedar Hill Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 6
Sq.Ft. 4,603
Dom 46
$995,000
55
1205 Hazen's Notch Road Montgomery VT 05471

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 4,424
Dom 343
$925,000
54
51 Rushford Valley Road Montgomery VT 05471

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,820
Dom 114
$909,000
54
2334 Pumpkin Village Road Fairfield VT 05455

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,568
Dom 216
$900,000
-$25,000
60
527 main Street Enosburg VT 05450

Beds 9
Baths 8
Sq.Ft. 6,885
Dom 83
$879,000
-$20,000
60
135 Hillcrest Heights St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,880
Dom 100
$799,000
-$50,000
60
3295 French Hill Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,180
Dom 54
$799,000
60
6 Gamache Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 3,800
Dom 30
$799,000
52
52 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,995
Dom 15
$795,000
-$15,000
60
1149 Hill Road Fairfield VT 05455

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,869
Dom 58
$785,000
-$14,000
60
123 North Road Fairfield VT 05455

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,953
Dom 121
$779,000
-$20,000
56
126 Georgia Shore Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,504
Dom 79
$775,000
11
435 McNall Road Fairfax VT 05454

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,176
Dom 118
$725,000
9
284 Leo's Lane Georgia VT 05478

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,817
Dom 84
$699,900
43
1984 Sheldon Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,091
Dom 19
$699,000
60
26 Summit Place St. Albans Town VT 05478

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,512
Dom 39
$669,000
36
144 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,099
Dom 326
$669,000
49
22 Sunset View Road Fairfax VT 05454

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,126
Dom 46
$669,000
57
176 Woodward Road Fairfax VT 05454

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,320
Dom 2
$659,000
-$10,000
60
304 Harbor View Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,872
Dom 28
$649,000
9
Lot 20 Rocky Shore Farm Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,820
Dom 187
$630,000
59
264 Lake Brook Drive Georgia VT 05478

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,981
Dom 18
$619,000
13
181 Lydia's Ridge #L-5 Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,650
Dom 96