Homes for Sale with Waterview in Franklin County, VT
55 results in search
$2,500,000
60
3446 Maquam Shore Road St. Albans Town VT 05478

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 5,538
Dom 95
$1,395,000
-$80,000
47
61 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,698
Dom 93
$1,280,000
60
302 Ledge Hill Drive Georgia VT 05478

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,273
Dom 7
$1,149,900
60
4542 Maquam Shore Road St. Albans Town VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,073
Dom 134
$1,100,000
60
161 Bessette Road Fairfax VT 05454

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,034
Dom 16
$1,075,000
58
11 Cedar Hill Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 6
Sq.Ft. 4,603
Dom 48
$925,000
54
51 Rushford Valley Road Montgomery VT 05471

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,820
Dom 116
$879,000
-$20,000
60
135 Hillcrest Heights St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,880
Dom 102
$799,000
60
6 Gamache Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 3,800
Dom 30
$799,000
52
52 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,995
Dom 17
$779,000
-$20,000
56
126 Georgia Shore Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,504
Dom 81
$669,000
36
144 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,099
Dom 328
$659,000
15
230 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,632
Dom 0
$630,000
59
264 Lake Brook Drive Georgia VT 05478

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,981
Dom 18
$598,500
50
61 Sweeney Farm North Road Georgia VT 05478

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,696
Dom 6
$589,000
44
1223 Hathaway Point Road St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,320
Dom 31
$550,000
14
tbd East Sheldon Road Sheldon VT 05483

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 358
$544,900
-$14,600
60
2159 Hathaway Point Road St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,790
Dom 252
$535,000
57
60 Maquam Shore Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,196
Dom 9
$499,000
37
362 River Road Fairfax VT 05454

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,665
Dom 64
$499,000
-$20,000
52
256 Hathaway Point Road St. Albans City VT 05478

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,747
Dom 24
$480,000
52
172 High Street St. Albans City VT 05478

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,288
Dom 2
$479,000
31
1001 Samson Road St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,244
Dom 45
$479,000
60
31 Leo Drive Swanton VT 05488

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,064
Dom 16
$449,000
50
244 Tranquility Lane St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,248
Dom 7
$439,900
54
5701 West Berkshire Road Berkshire VT 05450

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,940
Dom 17
$375,000
35
427 Dewing Road Franklin VT 05457

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,728
Dom 97
$374,900
-$14,100
53
32 Dewing Road Franklin VT 05457

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,320
Dom 39
$325,000
59
59 Campano Drive Georgia VT 05478

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 701
Dom 317
$299,900
-$10,000
34
218 Brook Road Montgomery VT 05471

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,674
Dom 184