Homes and Real Estate for Sale in 01013, MA
29 results in search
$1,250,000
20
43 Springfield St Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 291
$1,199,900
31
35 Lower Grape St Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 141
$1,199,900
31
35 Lower Grape St Chicopee MA 01013

Beds 25
Baths 25
Sq.Ft. 99,999
Dom 141
$575,000
38
420 Front St Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 142
$525,000
$5,000
5
Lot 2 Marion Street Chicopee MA 01013

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,040
Dom 451
$475,000
8
86 Beaumont Ave Chicopee MA 01013

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,800
Dom 25
$439,900
29
38 Whitman St Chicopee MA 01013

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 3,276
Dom 37
$379,900
$30,000
27
621 Chicopee St Chicopee MA 01013

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,732
Dom 131
$369,900
36
28 Clairmont Ave Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 19
$350,000
28
156 South St Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,522
Dom 18
$349,000
42
92 Walter St Chicopee MA 01013

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,984
Dom 4
$339,000
-$10,000
41
94 Cora Ave Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 950
Dom 22
$330,000
17
51 Beaumont Ave Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,760
Dom 25
$329,000
37
177 Marion St Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,289
Dom 65
$325,000
32
44 White St Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,224
Dom 5
$319,900
32
44 Wilson Ave Chicopee MA 01013

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 996
Dom 22
$315,000
42
13 Florence St Chicopee MA 01013

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,584
Dom 10
$300,000
31
151 Edgewood Avenue Chicopee MA 01013

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,234
Dom 9
$299,900
17
386 Chicopee Street Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft. 2,110
Dom 207
$299,900
19
193 Fairview Ave Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft. 1,298
Dom 135
$190,000
17
90 Mckinstry Ave #106 Chicopee MA 01013

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 991
Dom 36
$150,000
9
340 Mckinstry Street Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 68
$129,999
9
90 Mckinstry Ave #303 Chicopee MA 01013

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 626
Dom 10
$1,900 / mo
10
356 Springfield Street #1 Chicopee MA 01013

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 40
$1,850 / mo
24
257 Hampden St #4 Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 126
$1,600 / mo
8
44-46 Ames Ave #1B Chicopee MA 01013

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 750
Dom 16
$1,350 / mo
1
45 Grant Street #3 Chicopee MA 01013

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 500
Dom 18
$650 / mo
15
902-910 Chicopee Street #1R Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 25
$16 / mo
8
328 Front St Chicopee MA 01013

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 39