Single Family for Sale in 01040, MA
41 results in search
$819,900
42
7 Western View Rd Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,098
Dom 229
$649,900
42
1705-1707 Northampton Street Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,199
Dom 215
$549,900
11
LOT 1 Homestead Avenue Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,630
Dom 58
$549,900
10
LOT 2 Homestead Avenue Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,000
Dom 58
$549,900
11
LOT 3 Homestead Avenue Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,630
Dom 58
$535,000
40
27 Mount Tom Ave. Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,968
Dom 5
$475,000
37
6 Phillips Dr Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,876
Dom 1
$449,900
35
55 Longfellow Road Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,298
Dom 6
$399,900
42
154 Madison Ave Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,736
Dom 94
$379,000
37
54 Sterling Rd. Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,568
Dom 18
$370,000
29
39 Pleasant St Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,034
Dom 5
$359,900
37
34 Bassett Road Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,392
Dom 11
$349,900
23
2 Oscar St Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,740
Dom 19
$349,000
37
36 Queen St Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,850
Dom 12
$340,000
38
61 Cleveland St Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,431
Dom 73
$339,000
18
958 Main St Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,010
Dom 198
$330,000
37
143 Sycamore St Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,136
Dom 18
$319,000
-$20,000
23
71 Sun Valley Rd Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,358
Dom 27
$300,000
39
315 Hillside Ave Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,216
Dom 10
$299,000
37
44 Lower Westfield Rd Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,546
Dom 16
$279,900
12
5 Vernon St Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,092
Dom 24
$279,900
12
9 Owens Pl Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,242
Dom 10
$279,900
29
67 Columbus Ave Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,245
Dom 4
$264,900
10
219 Suffolk Street Holyoke MA 01040

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,714
Dom 108
$260,000
39
95 Wedgewood Ter Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,406
Dom 19
$225,000
10
680 South East St. Holyoke MA 01040

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,867
Dom 4
$120,000
-$40,000
8
193 Elm Holyoke MA 01040

Beds 0
Baths 1
Sq.Ft. 1,593
Dom 60
$2,000 / mo
-$300
9
245 Sargeant #2 Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 40
$1,795 / mo
24
577 Pleasant Street #1L Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,100
Dom 81
$1,734 / mo
12
263 Elm Street #3L Holyoke MA 01040

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 950
Dom 4