Condo/Villa for Sale in 01536, MA
8 results in search
$529,900
-$15,000
42
14 Northgate Ct #14 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,162
Dom 51
$499,999
41
102 Lordvale Blvd #102 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,394
Dom 7
$464,900
23
14 Hovey Pond Dr #14 Grafton MA 01536

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,862
Dom 13
$435,000
-$14,000
41
59 Samuel Dr #59 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,696
Dom 43
$421,000
22
20 Lordvale Blvd #202 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,259
Dom 1
$3,550 / mo
33
2 Canton Ct #2 Grafton MA 01536

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,798
Dom 9
$3,400 / mo
33
4 Winslow Lane #410 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,462
Dom 30
$3,000 / mo
30
4 Winslow Lane #213 Grafton MA 01536

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,528
Dom 9