Single Family for Sale in 01945, MA
52 results in search
$8,900,000
39
10 West Orchard Street Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 8,971
Dom 11
$8,750,000
23
349 Ocean Avenue Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 6,500
Dom 124
$6,900,000
31
4 Broadmere Way Marblehead MA 01945

Beds 9
Baths 7
Sq.Ft. 9,593
Dom 1061
$3,150,000
33
23 Whittier Road Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,705
Dom 5
$3,000,000
-$250,000
42
45 Pleasant Street Marblehead MA 01945

Beds 8
Baths 5
Sq.Ft. 6,205
Dom 202
$2,980,000
29
16 Liberty Road Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,074
Dom 40
$2,750,000
23
372 Ocean Avenue Marblehead MA 01945

Beds 7
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,306
Dom 2
$2,650,000
42
4 Ballast Lane Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,736
Dom 243
$1,950,000
40
3 Beacon Heights Ln Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,420
Dom 12
$1,849,000
41
18 Rose Ave Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,097
Dom 11
$1,762,000
41
55 Stony Brook Rd. Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,358
Dom 5
$1,699,000
30
69 Kenneth Road Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,307
Dom 40
$1,699,000
42
69 Naugus Ave Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,724
Dom 12
$1,675,000
42
39 Clifton Avenue Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,093
Dom 12
$1,475,000
40
14 Central Street #B Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,400
Dom 12
$1,350,000
39
7 Leslie Cove Marblehead MA 01945

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,423
Dom 5
$1,299,000
42
82 Cornell Rd Marblehead MA 01945

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,631
Dom 12
$1,250,000
-$45,000
41
2 Rolleston Rd Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,772
Dom 33
$1,250,000
38
21 Leggs Hill Road Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,441
Dom 3
$1,225,000
$175,000
8
11 Angenica Ter Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,525
Dom 142
$1,195,000
29
3 Devereux Terrace Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,718
Dom 12
$1,095,000
28
9 Darling Street Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,614
Dom 103
$899,000
42
5 Ramsay Rd. Marblehead MA 01945

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,098
Dom 12
$879,000
-$20,000
26
53 Sewall St Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,423
Dom 19
$850,000
-$49,000
29
26 Cedar St #2 Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,087
Dom 19
$845,000
42
189 West Shore Dr Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,508
Dom 12
$799,000
38
78 Garfield Street Marblehead MA 01945

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,881
Dom 12
$760,000
28
282 Pleasant St Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,590
Dom 263
$760,000
-$25,000
30
2 Girdler Road Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,350
Dom 33
$757,000
31
9 Mount Vernon Marblehead MA 01945

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,271
Dom 4