Homes and Real Estate for Sale in 02021, MA
92 results in search
$2,249,900
41
65 Foundry Lane Canton MA 02021

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,583
Dom 64
$2,150,000
40
10 Crisileo Way Canton MA 02021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,444
Dom 65
$2,099,000
26
140 York St Canton MA 02021

Beds 7
Baths 4.5
Sq.Ft. 6,696
Dom 101
$1,850,000
42
45 Saddleback Ln Canton MA 02021

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,106
Dom 39
$1,795,000
-$200,000
42
49 Algonquin Rd Canton MA 02021

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 5,130
Dom 39
$1,395,000
12
651 Washington St Canton MA 02021

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 241
$1,395,000
13
651 Washington St Canton MA 02021

Beds 7
Baths 2
Sq.Ft. 3,000
Dom 235
$1,100,000
5
888 Turnpike Street Canton MA 02021

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 408
$1,050,000
-$49,000
38
6 Audubon Way #6 Canton MA 02021

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 2,914
Dom 74
$1,050,000
-$49,000
38
6 Audubon Way Canton MA 02021

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 2,914
Dom 10
$949,000
42
296 Chapman Canton MA 02021

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,969
Dom 17
$935,000
-$14,000
22
89 Neponset Street #89 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,054
Dom 25
$899,900
40
1 Ridge Hill Rd Canton MA 02021

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,860
Dom 18
$899,900
39
14 Estey Way Canton MA 02021

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,298
Dom 9
$899,000
22
87 Neponset Street #87 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,054
Dom 49
$879,900
36
2 Casey St Canton MA 02021

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,255
Dom 3
$869,000
34
30 Wildewood Dr. Canton MA 02021

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,946
Dom 9
$868,000
27
75 Neponset St #Unit 5 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,054
Dom 23
$863,000
-$10,000
41
10 Cedarcrest Rd Canton MA 02021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,304
Dom 16
$860,000
38
234 York St Canton MA 02021

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,295
Dom 49
$850,000
34
3 Fairway Dr Canton MA 02021

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,826
Dom 9
$849,999
-$9,001
22
39 Birchcroft Rd Canton MA 02021

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,880
Dom 24
$824,900
19
20 Audubon Way #405 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,421
Dom 29
$800,000
35
12 Danforth St Canton MA 02021

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,416
Dom 149
$799,000
12
29-31 Pond St Canton MA 02021

Beds 5
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,093
Dom 26
$785,000
35
12 Barbara Rd Canton MA 02021

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,501
Dom 2
$784,900
19
20 Audubon Way #309 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,421
Dom 29
$775,000
27
2253 Washington St #1 Canton MA 02021

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,136
Dom 2
$773,325
20
30 Coppersmith Way #507 Canton MA 02021

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,582
Dom 15
$772,900
19
20 Audubon Way #203 Canton MA 02021