Single Family for Sale in 02026, MA
69 results in search
$5,279,899
27
20-35 Shuttleworth Pl Dedham MA 02026

Beds 10
Baths 10
Sq.Ft. 12,448
Dom 50
$3,995,000
42
570 Bridge Street Dedham MA 02026

Beds 9
Baths 6.5
Sq.Ft. 10,987
Dom 67
$3,199,900
37
262 Meadowbrook Rd Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,977
Dom 50
$2,895,000
42
800 High St. Dedham MA 02026

Beds 8
Baths 4.5
Sq.Ft. 6,528
Dom 39
$2,779,900
36
20 Shuttleworth Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,046
Dom 50
$2,650,000
38
47 Bemis Road Dedham MA 02026

Beds 6
Baths 5.5
Sq.Ft. 4,735
Dom 67
$2,499,999
29
35 Shuttleworth Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,046
Dom 50
$2,499,000
42
175 Schoolmaster Lane Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,908
Dom 227
$2,399,000
-$51,000
38
213 Sandy Valley Road Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,155
Dom 92
$2,199,000
38
65 Deerpath Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,584
Dom 20
$2,100,000
41
250 Meadowbrook Road Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 5,728
Dom 37
$1,688,888
1
19 Lewis Ln Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,268
Dom 155
$1,625,000
42
17 Highland Dedham MA 02026

Beds 6
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,658
Dom 4
$1,450,000
1
437 High St Dedham MA 02026

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 4,202
Dom 13
$1,350,000
41
180 Walnut St Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,020
Dom 18
$1,195,900
41
93 Alden Street Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,524
Dom 59
$1,075,000
32
25 Cynthia Road Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,001
Dom 4
$1,034,999
-$25,000
37
72 Stivaletta Dr Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,660
Dom 31
$989,000
-$60,000
35
27 Pine Street #27 Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,129
Dom 37
$899,999
18
223 Robert Rd Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,548
Dom 220
$899,900
-$20,100
42
193 Vincent Rd Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,448
Dom 72
$899,900
36
20 Bonney Lane Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,747
Dom 6
$875,000
42
214 Sprague St Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,975
Dom 21
$839,000
23
122 Milton St #122 Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,250
Dom 5
$830,000
34
42 Martin Bates St. Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,770
Dom 18
$829,900
31
173 Jefferson St Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,438
Dom 5
$825,000
36
50 Hillside Rd Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,310
Dom 25
$824,900
40
69 Whitehall St Dedham MA 02026

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,408
Dom 19
$799,900
-$25,000
42
49 Greenhood St Dedham MA 02026

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,739
Dom 69
$799,900
-$50,000
42
4 Flintlock Ln Dedham MA 02026

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,632
Dom 13