Single Family for Sale in 02050, MA
59 results in search
$3,650,000
42
480 Pleasant Street Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 6,165
Dom 190
$3,650,000
42
19 Pauline Road Marshfield MA 02050

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 5,200
Dom 18
$2,400,000
42
1 Trouant's Island Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,824
Dom 34
$1,899,000
42
160 Hillcrest Rd Marshfield MA 02050

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 5,123
Dom 12
$1,550,000
40
45 Red Gold Farm Road Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,750
Dom 54
$1,350,000
42
316 Summer St Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 3,255
Dom 55
$1,336,000
41
121 Hampstead Way Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,892
Dom 12
$1,299,000
42
35 Pokanoket Ln Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,784
Dom 18
$1,250,000
42
585 Careswell St Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,664
Dom 53
$1,195,000
38
154 Partridge Brook Cir Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,476
Dom 19
$1,150,000
-$45,000
36
555 Webster St. Marshfield MA 02050

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,765
Dom 53
$1,150,000
1
274 Foster Ave Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,201
Dom 3
$1,149,000
-$50,000
32
36 Ocean St Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,645
Dom 27
$1,100,000
39
40 Signal Hill Rd Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,840
Dom 4
$1,079,000
18
19 Copeland St Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,773
Dom 4
$1,049,000
-$130,000
27
155 Quincy Ave Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,044
Dom 96
$1,040,000
7
8 Duxbury Street Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,300
Dom 20
$995,000
41
599 Moraine St Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 19
$985,000
38
46 Fairways Edge Drive Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,620
Dom 11
$950,000
34
184 King Phillips Pathe Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,872
Dom 158
$950,000
40
91 Winslow St. Marshfield MA 02050

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,660
Dom 39
$950,000
39
8 Water St Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 4
$939,000
42
25 Lynn St Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,800
Dom 12
$920,000
38
1221 Ocean Street Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,956
Dom 41
$920,000
38
1221 Ocean Street Marshfield MA 02050

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 41
$899,000
33
24 Proctor Street Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,228
Dom 12
$875,000
42
43 Cedar Acres Rd Marshfield MA 02050

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,575
Dom 0
$850,000
-$100,000
34
512 Spring St Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,416
Dom 18
$839,000
42
6 Upland Road Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,960
Dom 5
$825,000
31
60 Oakleaf Dr Marshfield MA 02050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,202
Dom 6