Condo/Villa for Sale in 02114, MA
128 results in search
$3,050 / mo
14
51 Hancock St #5 Boston MA 02114

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 340
Dom 5
$2,500 / mo
18
23 Temple St #4 Boston MA 02114

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 385
Dom 5
$5,750,000
18
45 Temple Street #512 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,153
Dom 65
$4,995,000
42
110 Sudbury Street #3601 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,766
Dom 212
$4,995,000
42
110 Sudbury Street #4002 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,315
Dom 61
$4,750,000
30
45 Temple St #312 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,128
Dom 65
$4,750,000
42
110 Sudbury Street #4104 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,275
Dom 9
$4,600,000
42
110 Sudbury Street #3702 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,315
Dom 107
$3,999,000
42
110 Sudbury Street #3604 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,275
Dom 212
$3,895,000
40
22 Joy St #22 Boston MA 02114

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,788
Dom 53
$3,600,000
42
110 Sudbury Street #4605 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,848
Dom 3
$3,575,000
39
110 Sudbury #4305 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,848
Dom 22
$3,550,000
26
45 Temple St #506 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,121
Dom 65
$3,200,000
13
45 Temple St #306 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,140
Dom 253
$2,899,000
39
47 Hancock Street #2 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,855
Dom 38
$2,350,000
21
100 Lovejoy Wharf #11D Boston MA 02114

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,642
Dom 50
$2,349,000
-$210,000
34
100 Lovejoy Wharf #PH 1D Boston MA 02114

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,642
Dom 82
$2,099,000
21
40 Joy St #9 Boston MA 02114

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 9
$1,995,000
42
77-A Revere St #4 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,390
Dom 10
$1,950,000
22
49 Grove St #Penthouse Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,327
Dom 18
$1,795,000
-$155,000
24
100 Lovejoy Wharf #PH-3C Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,244
Dom 113
$1,675,000
20
100 Lovejoy Wharf #9F Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 114
$1,629,000
23
230 Friend St. ##2 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,490
Dom 45
$1,625,000
29
100 Lovejoy Wharf #7J Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 9
$1,599,900
32
18 Hancock St #4 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,211
Dom 37
$1,599,000
28
100 Lovejoy Wharf #11F Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 45
$1,596,000
29
230 Friend St. ##3 Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,490
Dom 45
$1,560,000
25
100 Lovejoy Wharf #PH 2C Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,244
Dom 65
$1,550,000
-$45,000
41
100 Lovejoy Wharf #PH 1B Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,275
Dom 201
$1,349,000
25
100 Lovejoy Wharf #6B Boston MA 02114

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,256
Dom 137