Single Family for Sale in 02136, MA
67 results in search
$1,375,000
11
6 Kinsale Lane Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,046
Dom 396
$1,200,000
27
285 Fairmount Ave Boston MA 02136

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,216
Dom 18
$995,500
14
22 Vernon St Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,062
Dom 4
$959,000
34
86 Milton Ave Boston MA 02136

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,037
Dom 23
$949,999
29
73 Williams Ave Boston MA 02136

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,375
Dom 38
$849,999
40
7 Franklin St Boston MA 02136

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 3
$849,900
39
120 Windham Rd Boston MA 02136

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,160
Dom 30
$839,000
38
1110 River St Boston MA 02136

Beds 6
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,823
Dom 61
$799,900
1
1892 River St Boston MA 02136

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,400
Dom 241
$799,000
29
80 Milton Ave Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,846
Dom 4
$789,900
12
1 Gwinnett St Boston MA 02136

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,648
Dom 24
$784,000
39
50 Neponset Ave Boston MA 02136

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,450
Dom 2
$750,000
40
25 Ridlon Rd Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 34
$699,000
37
240 Neponset Valley Parkway Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,612
Dom 18
$680,000
18
255 Neponset Valley Parkway Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,936
Dom 4
$650,000
36
38 Grassmere Rd Boston MA 02136

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,018
Dom 33
$649,900
24
39 Badger Rd Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,422
Dom 3
$648,000
16
28 Dodge Road Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,781
Dom 15
$629,000
36
2 Greenbrook Rd Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,022
Dom 4
$619,900
-$5,000
28
126 Summer St Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 864
Dom 31
$610,900
26
18 Ralston Rd Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,280
Dom 3
$609,900
13
295 West Street Boston MA 02136

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,275
Dom 4
$599,999
11
3 Rock Rd Boston MA 02136

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,620
Dom 6
$599,999
29
28 Riverside Sq Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,176
Dom 4
$599,000
37
38 Monponset St Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,660
Dom 17
$579,000
12
8 Pine St #4 Boston MA 02136

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 1,805
Dom 39
$575,000
18
1176 Hyde Park Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,320
Dom 11
$573,000
-$2,000
28
12 Cottage Pl Boston MA 02136

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,035
Dom 34
$524,990
20
6 Van Brunt St Boston MA 02136

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 704
Dom 4
$485,000
25
23 Taunton Ave Boston MA 02136

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,047
Dom 3