Homes and Real Estate for Sale in 02451, MA
66 results in search
$14,000,000
7
283-293 Second Avenue Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft. 57,135
Dom 71
$5,500,000
6
283-293 Second Avenue Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft. 18,050
Dom 71
$4,350,000
38
29 Church Street Waltham MA 02451

Beds 12
Baths 12
Sq.Ft. 7,288
Dom 38
$3,650,000
5
230 2nd Avenue #02 Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft. 16,637
Dom 40
$2,899,000
37
59-61 Wellington St Waltham MA 02451

Beds 8
Baths 7.5
Sq.Ft. 5,955
Dom 4
$1,899,900
42
134 Candlewood Drive Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,741
Dom 16
$1,395,000
41
197 Smith Street Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,113
Dom 23
$1,349,900
-$50,000
32
20 College Farm Rd Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,150
Dom 23
$1,217,000
42
44 Lakeview Terrace Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,950
Dom 65
$1,200,000
12
649 Main St Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft. 3,890
Dom 134
$1,200,000
6
25-29 Spring St Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 72
$945,000
-$20,000
39
43 Leonard St Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,883
Dom 37
$929,900
41
28 Blossom Street Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,011
Dom 2
$925,000
27
123 Pine Hill Cir Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,250
Dom 22
$899,900
22
132 Dale St Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,384
Dom 1
$849,000
19
39 Emerson Rd #108 Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft. 1,129
Dom 400
$799,900
33
30 Columbus #30 Waltham MA 02451

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,722
Dom 16
$799,900
33
30 Columbus Ave Waltham MA 02451

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,722
Dom 11
$749,900
-$23,000
35
43-45 Wellington St #3 Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,532
Dom 218
$749,900
22
59 Wellington #1 Waltham MA 02451

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 16
$749,000
-$50,000
34
20 Elson Rd Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,430
Dom 9
$699,000
40
81 Princeton Ave Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,366
Dom 18
$667,400
28
37 Upland Rd Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,004
Dom 36
$649,900
30
1180 Main Street #1 Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,878
Dom 15
$649,000
22
14 Mount Walley Rd Waltham MA 02451

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 972
Dom 2
$625,000
2
55 Pond #1B Waltham MA 02451

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 91
$625,000
27
1180 Main Street #2 Waltham MA 02451

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,765
Dom 0
$424,900
23
16 Winter Street #23C Waltham MA 02451

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,012
Dom 3
$6,600 / mo
18
58 Lake St #58 Waltham MA 02451

Beds 6
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,125
Dom 35
$5,750 / mo
21
409 Lincoln St. #409 Waltham MA 02451

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,620
Dom 4