Acton MA Real Estate and Homes for Sale
90 results in search
$545,000
22
23 Spruce St #B Acton MA 01720

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,433
Dom 14
$229,900
22
205 Great Road #C-6 Acton MA 01720

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 652
Dom 42
$2,800,000
13
5 Granite Rd Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 38
$2,500,000
6
30 Main St Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 73
$2,500,000
7
50 Powder Mill Rd Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 48
$2,200,000
4
524 Main St Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 90
$2,150,000
40
220 Newtown Road Acton MA 01720

Beds 4
Baths 5.5
Sq.Ft. 5,902
Dom 0
$2,000,000
42
9 Breezy Point Rd Acton MA 01720

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 7,510
Dom 11
$1,950,000
40
74 Canterbury Hill Road Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,545
Dom 43
$1,895,000
-$55,000
42
20 Marshall Path Acton MA 01720

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,195
Dom 22
$1,895,000
42
41 Canterbury Hill Rd Acton MA 01720

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 6,241
Dom 7
$1,895,000
44
65 Canterbury Hill Road Acton MA 01720

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 6,856
Dom 36
$1,800,000
8
363 Great Road Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 17
$1,685,000
41
491 Main Street Acton MA 01720

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,012
Dom 428
$1,500,000
11
144 Great Road Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 288
$1,499,000
36
17 Wyndcliff Drive Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,454
Dom 22
$1,495,000
39
6 Ladyslipper Lane Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,384
Dom 3
$1,369,000
27
94 Willow Street #2 Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,100
Dom 202
$1,369,000
24
94 Willow Street #2 Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,100
Dom 40
$1,359,000
29
92 Willow Street #1 Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,100
Dom 342
$1,359,000
28
92 Willow Street #1 Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,100
Dom 303
$1,250,000
8
444 Great Rd Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 24
$1,199,000
19
484 Great Road, -3 Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,588
Dom 35
$1,195,000
26
12 Gabriel Lane #12 Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,616
Dom 50
$1,180,000
41
30 Duggan Road Acton MA 01720

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,469
Dom 15
$1,169,000
38
5 Parmley Dr Acton MA 01720

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,900
Dom 7
$1,159,000
35
43 Quarry Rd #43 Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,832
Dom 3
$1,159,000
35
43 Quarry Rd Acton MA 01720

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,832
Dom 3
$1,100,000
6
6 Great Road Acton MA 01720

Beds
Baths
Sq.Ft. 4,186
Dom 309
$1,100,000
31
11 Longmeadow Way Acton MA 01720

Beds 3