Lynnfield MA Real Estate and Homes for Sale
41 results in search
$8,950,000
40
11 Elizabeth Way Lynnfield MA 01940

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 10,800
Dom 210
$4,850,000
-$345,000
42
9 Tuttle Lane Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 6.5
Sq.Ft. 7,962
Dom 63
$3,750,000
42
1 Tuttle Lane Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 7.5
Sq.Ft. 5,531
Dom 34
$3,599,000
39
7 Freeman St Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 7,430
Dom 17
$2,999,000
42
58 Chestnut St. Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,420
Dom 30
$2,895,000
41
Six Ashley Court Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 7,200
Dom 5
$2,600,000
36
60R Lynnbrook Rd Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,400
Dom 96
$2,495,000
42
344 Salem St Lynnfield MA 01904

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,585
Dom 14
$2,469,000
42
4 Lowell St Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,290
Dom 182
$2,199,000
42
35 Grey Lane Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,374
Dom 1
$2,188,888
42
71 Bourque Road Lynnfield MA 01940

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,682
Dom 7
$2,149,999
-$349,991
13
70 Main Street Lynnfield MA 01940

Beds
Baths
Sq.Ft. 5,850
Dom 176
$1,349,900
35
4 Northway Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,739
Dom 0
$1,349,000
-$100,000
42
319 Lowell St Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,032
Dom 38
$1,325,000
34
2 Liberty Ln Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,998
Dom 15
$1,299,900
38
35 Homestead Road Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,414
Dom 62
$1,290,000
6
18 Daventry Court Lynnfield MA 01940

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 8
$1,200,000
38
16 Fernway Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,387
Dom 15
$1,149,000
42
7 Longbow Circle Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,103
Dom 1
$1,110,000
-$89,888
30
344 Broadway Lynnfield MA 01940

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 398
$1,110,000
-$89,888
23
344 Broadway Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,546
Dom 383
$999,000
42
1 Westway Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,629
Dom 3
$967,000
41
741 Salem Street Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,648
Dom 91
$949,000
20
2 Carpenter Rd Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,908
Dom 50
$899,900
42
32 Doncaster Circle Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,700
Dom 69
$899,900
42
428 Broadway Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,089
Dom 29
$899,900
39
11 Gerry Rd Lynnfield MA 01940

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,100
Dom 8
$859,900
-$40,000
32
900 Lynnfield Street #37 Lynnfield MA 01940

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,200
Dom 37
$849,999
6
420 Salem St Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,554
Dom 25
$849,000
10
2 Parkwood Road Lynnfield MA 01940

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,340
Dom 1