Raynham MA Real Estate and Homes for Sale
53 results in search
$1,650,000
24
1789 Broadway Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 3,500
Dom 553
$1,650,000
23
1789 Broadway Raynham MA 02767

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 549
$1,444,000
3
634-658 Broadway Raynham MA 02767

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 534
$1,399,999
30
32 Laurel Ln Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,725
Dom 170
$1,100,000
42
1080 Locust Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,955
Dom 19
$989,900
22
858 Pine Street #Model Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,864
Dom 471
$989,900
19
30 Spruce Street Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,632
Dom 235
$940,000
42
265 Finch Rd Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,136
Dom 44
$895,000
34
15 Carlton St Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,984
Dom 82
$879,900
33
151 Princess Ln Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,200
Dom 3
$859,850
22
678 Pine Street Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,350
Dom 88
$854,999
-$15,000
41
162 Bayberry Rd Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,256
Dom 57
$819,999
41
123 Center St Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,281
Dom 185
$779,000
26
150 Sherwood Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,822
Dom 2
$759,000
-$10,000
42
53 Bridge St Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,328
Dom 25
$749,900
42
532 Hill St Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,330
Dom 67
$749,000
-$50,000
42
28 Oxbow Road #14-2 Raynham MA 02767

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,948
Dom 30
$699,000
24
0 Oxbow Road #44-3 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,830
Dom 58
$674,900
41
30 Sunflower Dr #30 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,023
Dom 8
$670,000
2
646 Broadway Raynham MA 02767

Beds
Baths
Sq.Ft. 3,200
Dom 248
$670,000
1
646 Broadway Raynham MA 02767

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 3,200
Dom 138
$649,900
41
25 Mill St Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,214
Dom 16
$649,000
28
0 Oxbow Road #39-3 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,550
Dom 6
$644,900
26
115 Forge River Pkwy Raynham MA 02767

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,728
Dom 60
$639,000
17
0 Oxbow Road #47-3 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,338
Dom 24
$635,000
42
4 Daisy Lane #4 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,131
Dom 2
$635,000
42
4 Daisy Lane #4 Raynham MA 02767

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,131
Dom 1
$614,000
25
0 Oxbow Rd #45-2 Raynham MA 02767

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,648
Dom 6
$559,000
13
00 Oxbow #41-1 Raynham MA 02767

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,671
Dom 32
$525,000
12
0 Locust Raynham MA 02780

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 20