Condo/Villa for Sale in Sudbury, MA
6 results in search
$1,249,000
38
107 White Pond Way #107 Sudbury MA 01776

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 3,452
Dom 9
$1,225,000
37
30 Nobscot Road #2 Sudbury MA 01776

Beds 2
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,394
Dom 31
$999,000
21
32 Old Framingham Road #8 Sudbury MA 01776

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,128
Dom 5
$969,000
-$30,000
34
217 Nobscot Road #217 Sudbury MA 01776

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,325
Dom 44
$869,900
-$10,100
23
32 Old Framingham Rd #41 Sudbury MA 01776

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,513
Dom 59
$699,750
26
20 Northwood Dr. #303 Sudbury MA 01776

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,616
Dom 44