Single Family for Sale in Winthrop, MA
42 results in search
$1,450,000
38
100 Sargent Street Winthrop MA 02152

Beds 6
Baths 5.5
Sq.Ft. 5,278
Dom 38
$1,324,900
42
129 Strandway Winthrop MA 02152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,640
Dom 192
$1,299,000
26
264 Court Rd Winthrop MA 02152

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 3,754
Dom 10
$1,199,000
-$101,000
32
24 Fairview Street Winthrop MA 02152

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,916
Dom 30
$1,100,000
41
118 Sunnyside Ave. Winthrop MA 02152

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,755
Dom 18
$1,100,000
42
21 Sewall Ave Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,200
Dom 17
$979,000
21
43 Loring Rd Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,900
Dom 12
$974,900
30
57 Loring Rd Winthrop MA 02152

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,123
Dom 4
$929,900
-$50,100
42
23 Sagamore Ave. Winthrop MA 02152

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,204
Dom 13
$765,000
28
15 Wave Way Ave Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,588
Dom 17
$739,000
25
8 Siren St Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,728
Dom 18
$700,001
$1
36
51 Undine Ave Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,250
Dom 18
$650,000
35
47 Highland Ave Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,728
Dom 65
$649,900
30
30 Hutchinson St Winthrop MA 02152

Beds 5
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,935
Dom 4
$499,900
3
28 Irwin Street Winthrop MA 02152

Beds 4
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,421
Dom 18
$375,000
12
59 Putnam St Winthrop MA 02152

Beds
Baths
Sq.Ft. 2,082
Dom 36
$6,000 / mo
8
170 Cliff Ave #170 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,780
Dom 3
$5,000 / mo
-$500
19
97 Court Road #2 Winthrop MA 02152

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,500
Dom 18
$4,000 / mo
28
27 Bowdoin St Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,365
Dom 3
$3,400 / mo
9
409 Shirley #2 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,500
Dom 494
$3,400 / mo
14
21 Seafoam Ave #3 Winthrop MA 02152

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 305
$3,250 / mo
18
566 Shirley #6 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 6
$3,200 / mo
18
180 Shirley St #3 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,113
Dom 65
$3,000 / mo
7
43 Ocean Ave #2 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,350
Dom 11
$3,000 / mo
19
21 Orlando Avenue #1 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,800
Dom 3
$2,900 / mo
14
295 Shirley St #1 Winthrop MA 02152

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,100
Dom 11
$2,850 / mo
-$150
23
573 Shirley St #2 Winthrop MA 02152

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,000
Dom 11
$2,700 / mo
19
19 Pearl Ave #19 Winthrop MA 02152

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,142
Dom 23
$2,695 / mo
9
87 Wintrhop Shore Drive #2 Winthrop MA 02152

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 10
$2,600 / mo
12
271 Shirley St #4 Winthrop MA 02152

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 25