Homes and Real Estate for Sale in 04843, ME
54 results in search
$3,250,000
64
22 High Street Camden ME 04843

Beds 11
Baths 12
Sq.Ft. 12,800
Dom
$3,250,000
64
22 High Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 12,800
Dom
$2,700,000
39
315 Beaucaire Avenue Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,148
Dom
$2,225,000
45
56 Elm Street Camden ME 04843

Beds
Baths 13
Sq.Ft. 11,691
Dom
$1,975,000
44
555 Belfast Road Camden ME 04843

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,268
Dom
$1,950,000
72
107 Bay View Street Camden ME 04843

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,489
Dom
$1,750,000
61
82 Elm Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 11,751
Dom
$1,700,000
31
10 Mechanic Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 8,623
Dom
$1,700,000
47
6 Bay Road Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom
$1,500,000
68
48 Washington Street Camden ME 04843

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 5,520
Dom
$1,500,000
68
48 Washington Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 7,184
Dom
$1,495,000
30
15 Eds Road Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,260
Dom
$1,487,000
33
9 Chestnut Hill Street Camden ME 04843

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,091
Dom
$1,425,000
57
8 Chestnut Hill Camden ME 04843

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,355
Dom
$1,400,000
37
440 Belfast Road #Naan.D1 Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,720
Dom
$1,395,000
53
291 Molyneaux Road Camden ME 04843

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,996
Dom
$1,350,000
47
440 Belfast Road #Inio E2 Camden ME 04843

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,360
Dom
$1,350,000
21
440 Belfast Road #Naan.C1 Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,720
Dom
$1,350,000
21
440 Belfast Road #Naan.C2 Camden ME 04843

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,720
Dom
$1,350,000
48
84 Elm Street Camden ME 04843

Beds 8
Baths 8
Sq.Ft. 4,424
Dom
$1,350,000
48
84 Elm Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 5,875
Dom
$1,300,000
15
440 Belfast Road #Inio E1 Camden ME 04843

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,360
Dom
$1,100,000
28
1 Norwood Avenue Camden ME 04843

Beds 8
Baths 4
Sq.Ft. 3,360
Dom
$995,000
43
120 Barnestown Road Camden ME 04843

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,758
Dom
$995,000
45
13 Wood Street Camden ME 04843

Beds
Baths 4
Sq.Ft. 2,454
Dom
$995,000
45
13 Wood Street Camden ME 04843

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 2,454
Dom
$995,000
45
13 Wood Street Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 2,454
Dom
$985,000
57
21 Bald Mountain Road Camden ME 04843

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,875
Dom
$895,000
12
43 Melvin Heights Road Camden ME 04843

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom
$875,000
-$20,000
49
17 Mountain Street Camden ME 04843

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,797
Dom