Commercial for Sale in Skowhegan, ME
9 results in search
$2,150,000
170
164 Madison Avenue Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 17,870
Dom
$1,755,000
8
124 Dr Mann Road Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 1,000
Dom
$550,000
113
1145 Waterville Road Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 3,400
Dom
$497,000
-$53,000
32
1 Waterville Road Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 2,496
Dom
$450,000
59
182 Madison Avenue Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 5,077
Dom
$250,000
18
221 Eaton Mountain Road Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 3,280
Dom
$209,000
16
162 North Avenue Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 2,208
Dom
$199,000
14
14 Island Avenue Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 3,244
Dom
$120,000
10
9 Madison Avenue Skowhegan ME 04976

Beds
Baths 0
Sq.Ft. 2,691
Dom