Homes and Real Estate for Sale in 03883, NH
12 results in search
$2,790,000
60
898 & 900 Bunker Hill Road Tamworth NH 03883

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,237
Dom 4
$1,495,000
60
900 Bunker Hill Road Tamworth NH 03883

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,118
Dom 4
$1,295,000
60
898 Bunker Hill Road Tamworth NH 03883

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,119
Dom 4
$724,900
-$20,100
39
23 Cypress Circle Exeter NH 03883

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,754
Dom 16
$695,000
-$4,000
60
829 Bearcamp Highway Tamworth NH 03883

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,300
Dom 234
$695,000
-$34,000
60
829 Bearcamp Hwy & 10 Mountain Road Tamworth NH 03883

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 4,300
Dom 234
$639,900
60
13 Mill Road Tamworth NH 03883

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,668
Dom 14
$450,000
32
1004 Bearcamp Highway Tamworth NH 03883

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 282
$399,000
53
86 Bearcamp Highway Tamworth NH 03883

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,368
Dom 122
$299,000
59
68 & 00 Gilman Valley & Route 25 W Tamworth NH 03883

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 165
$175,000
57
00 Route 25 W Tamworth NH 03883

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 165
$150,000
26
68 Gilman Valley Road Tamworth NH 03883

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 165