Grantham NH Real Estate and Homes for Sale
47 results in search
$949,000
53
7 Turnbuckle Lane Grantham NH 03753

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,205
Dom 4
$725,000
38
28 Summit Drive Grantham NH 03753

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,181
Dom 4
$710,000
56
34 Meadowbrook Road Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,630
Dom 59
$459,000
-$16,000
33
80 Docs Drive Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,617
Dom 25
$1,799,000
49
2 Turner Brae Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,726
Dom 30
$1,300,000
45
12 Cherry Lane Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,237
Dom 259
$1,275,000
50
155 Top Of The World Road Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,448
Dom 55
$1,100,000
49
8 Sandy Brae Grantham NH 03753

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,027
Dom 290
$1,050,000
39
71 Greensward Drive Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,130
Dom 16
$950,000
1
295 Frye Lane Grantham NH 03753

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 588
$899,999
59
119 Shedd Road Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 3,104
Dom 178
$875,000
6
0 Rt 10 Grantham NH 03753

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 259
$875,000
37
5 Auburn Brae Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,704
Dom 11
$855,000
2
00 Route 10 Grantham NH 03753

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 621
$795,005
47
5 Alpine Vista Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,010
Dom 18
$795,000
56
3 Fairway Drive Grantham NH 03753

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,128
Dom 123
$750,000
-$45,000
46
3 Trillium Lane Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,954
Dom 390
$725,000
32
69 Rawson Ridge Grantham NH 03753

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,944
Dom 25
$650,000
55
55 Bright Slope Way Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,526
Dom 9
$625,000
41
64 High Pond Road Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,401
Dom 15
$529,000
-$6,000
41
14 Greensward Drive Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,964
Dom 17
$519,540
35
54 Black Duck Spur Grantham NH 03753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,199
Dom 341
$489,000
14
TBD Stocker Pond Road #236-43 Grantham NH 03753

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,568
Dom 112
$479,900
29
608 Otter Road Grantham NH 03753

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,948
Dom 67
$475,000
42
5 Pleasant Drive Grantham NH 03753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,848
Dom 5
$465,000
60
6 General Court #6 Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,168
Dom 9
$449,000
44
54 Brookridge Drive Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,309
Dom 3
$449,000
38
626 Otter Road #626 Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,786
Dom 27
$369,900
44
840 Cove Drive Grantham NH 03753

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,042
Dom 85
$150,000
16
Tall Timber Drive Grantham NH 03753

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 14
Subdivision
- Anderson Pond 3
- Anderson Pond II
- Burpee Hill II
- Burpee Hill III
- Eastman
- Eastman Community Association
- Juniper Hill
- Olde Farms
- SC2-10