Single Family for Sale in Jaffrey, NH
24 results in search
$260,000
-$19,999
24
136 River Street Jaffrey NH 03452

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,720
Dom 25
$899,000
5
52 Roberts Drive #5 Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,036
Dom 185
$899,000
14
56 Roberts Drive #7 Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,271
Dom 185
$899,000
27
41 Roberts Drive #26 Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,559
Dom 15
$850,000
59
191 Bryant Road Jaffrey NH 03452

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,957
Dom 43
$800,000
60
236 Main Street Jaffrey NH 03452

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,105
Dom 31
$799,000
19
60 Roberts Drive #8 Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,011
Dom 185
$789,000
21
40 Roberts Drive #3 Jaffrey NH 03452

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,059
Dom 185
$779,000
11
57 Roberts Drive #19 Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,944
Dom 185
$750,000
60
175 Hadley Road Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,910
Dom 0
$726,000
1
94 FITCH Road Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,064
Dom 0
$695,000
52
24 Red Gate Road Jaffrey NH 03452

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,872
Dom 175
$650,000
60
58 Proctor Road Jaffrey NH 03452

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,820
Dom 16
$649,000
37
43 Parsons Lane Jaffrey NH 03452

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,457
Dom 59
$610,000
56
137 Prescott Road Jaffrey NH 03452

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,564
Dom 6
$400,000
20
139 Squantum Road Jaffrey NH 03452

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,184
Dom 65
$399,900
48
544 Turnpike Road Jaffrey NH 03452

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,352
Dom 25
$359,900
-$10,000
35
8 Cross Street Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,334
Dom 213
$353,000
25
14 Contoocook Avenue Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,676
Dom 16
$349,900
54
73 North Street Jaffrey NH 03452

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,391
Dom 22
$325,000
33
715 Gilmore Pond Road Jaffrey NH 03452

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,368
Dom 74
$299,900
13
17 Forcier Jaffrey NH 03452

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,064
Dom 30
$299,900
14
17 Forcier Way Jaffrey NH 03452

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,064
Dom 31
$2,400 / mo
12
6 Mark Street Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,004
Dom 71