Real Estate & Homes for Sale in New Hampshire
200 results in search
$2,499,000
48
45 Westview Drive Belmont NH 03220

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,770
Dom 281
$1,700,000
39
9 Valcat Lane Atkinson NH 03811

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,632
Dom 62
$849,900
-$40,000
57
190 Island Path Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,156
Dom 104
$799,900
-$50,000
47
2696 Lake Shore Road #61 Gilford NH 03249

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 64
$799,900
52
145 Cann Road Barnstead NH 03225

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,316
Dom 11
$799,000
56
61 Gould Pond Road Henniker NH 03242

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,595
Dom 4
$795,000
38
144 Lake St #11 Laconia NH 03246

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 165
$795,000
38
144 Lake Street #11 Laconia NH 03246

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 169
$795,000
38
144 Lake Street #11 Laconia NH 03246

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 170
$764,900
41
34 Three Ponds Drive Brentwood NH 03833

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,332
Dom 2
$750,000
40
1350 Whittier Highway Moultonborough NH 03254

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,568
Dom 45
$739,000
39
59 Kibrel Court Sandown NH 03873

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,800
Dom 30
$699,900
-$39,100
38
59 Kibrel Ct #59 Sandown NH 03873

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,353
Dom 25
$699,000
35
20 Brookview Road Windham NH 03087

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,640
Dom 3
$683,000
42
8 Leland Road Effingham NH 03882

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,751
Dom 19
$669,900
33
1 Three Ponds Drive Brentwood NH 03833

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,579
Dom 14
$669,000
58
4 Haley Court Londonderry NH 03053

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,624
Dom 23
$659,000
27
21 Windsor Lane #A Hudson NH 03051

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,967
Dom 628
$649,900
50
19 Waterfront Way Salem NH 03079

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 10
$619,900
57
60 Peninsula Drive Stratham NH 03885

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 3,436
Dom 32
$619,900
57
60 Peninsula Drive Stratham NH 03885

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 3,436
Dom 30
$599,900
60
50 Patch Pond Road #21 Ossipee NH 03814

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 2,200
Dom 5
$599,900
37
20 Car-Mar Lane Salem NH 03079

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,744
Dom 2
$590,000
53
2A Taunton Lane Hudson NH 03051

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,018
Dom 5
$589,900
52
32 Willey Creek Road #303 Exeter NH 03833

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,659
Dom 36
$549,999
55
601 Lempster Street Lempster NH 03605

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,440
Dom 5
$525,000
18
122 Wash Pond Road Hampstead NH 03841

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,382
Dom 38
$509,080
30
384 Main Street #107 Salem NH 03079

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,144
Dom 36
$499,900
-$40,100
54
141 Chase Way Manchester NH 03104

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,800
Dom 94
$499,900
50
24 Healion Street Manchester NH 03109

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,144