Homes and Real Estate for Sale in 05743, VT
36 results in search
$999,000
46
557 Pleasant Valley Road Benson VT 05743

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,727
Dom 30
$850,000
3
33 Main Street Fair Haven VT 05743

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 238
$749,000
45
3845 Main Road West Haven VT 05743

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,900
Dom 256
$749,000
43
3845 Main Road West Haven VT 05743

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 255
$629,000
-$30,000
60
2091 North Lake Road Benson VT 05743

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,744
Dom 27
$574,900
52
6614 Main Road West Haven VT 05743

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,940
Dom 352
$499,000
37
63 Bent Road Hubbardton VT 05743

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,208
Dom 72
$419,900
-$9,100
47
13 Tyminski Lane Hubbardton VT 05743

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,142
Dom 65
$399,000
25
409 Wilson Road Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,310
Dom 26
$395,000
60
3588 Route 144 Benson VT 05743

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,716
Dom 4
$390,000
19
400 River Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,108
Dom 14
$379,000
36
416 River Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,775
Dom 11
$332,000
30
9 Fourth Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,790
Dom 100
$325,000
42
122 Main Road West Haven VT 05743

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 3,143
Dom 2
$275,000
17
9 Prospect Street Fair Haven VT 05743

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 3
$265,000
22
9 River Street Fair Haven VT 05743

Beds 8
Baths 5
Sq.Ft. 3,220
Dom 91
$255,000
-$10,000
56
2830 Stage Road Benson VT 05743

Beds 7
Baths 3
Sq.Ft. 2,800
Dom 27
$255,000
-$10,000
56
2830 Stage Road Benson VT 05743

Beds 7
Baths 3
Sq.Ft. 2,800
Dom 26
$245,000
35
33 River Street Fair Haven VT 05743

Beds 4
Baths
Sq.Ft. 1,544
Dom 65
$245,000
37
20 Perch Pond Road Benson VT 05743

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 1
$215,000
24
1 Benson Lane Fair Haven VT 05743

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,512
Dom 61
$199,000
42
11 Bowen Lane Benson VT 05743

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,296
Dom 38
$184,900
42
12 Grape Street Fair Haven VT 05743

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,210
Dom 260
$149,900
8
4878 Stage Road Benson VT 05743

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 314
$130,000
18
00 Perch Pond Road Benson VT 05743

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 23
$129,000
24
9 Caernarvon Street Fair Haven VT 05743

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,952
Dom 244
$99,000
14
73 Main Street Fair Haven VT 05743

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 69
$95,000
29
150 N Main Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,088
Dom 41
$89,950
-$10,000
14
539 River Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 45
$86,900
-$3,000
9
18 Prospect Street Fair Haven VT 05743

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 962
Dom 23