Middlebury VT Real Estate and Homes for Sale
38 results in search
$1,500,000
6
38 Pond Lane Middlebury VT 05753

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 80
$1,150,000
47
182 Morningside Drive Middlebury VT 05753

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,661
Dom 8
$995,000
31
5 Court Street Middlebury VT 05753

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 972
$765,000
9
78 Brush Lane #10.6 Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 55
$765,000
6
30 Barnes Brook Road #10.4 Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 23
$699,500
33
40 Brush Lane #8.3B Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,660
Dom 266
$695,000
51
29 Kings Row Middlebury VT 05753

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,840
Dom 7
$636,500
8
50 Brush Lane #8.4A Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,434
Dom 53
$585,000
8
39 Barnes Brook Road #9.3 Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 284
$570,000
42
103 Court Street Middlebury VT 05753

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,160
Dom 302
$570,000
42
103 Court Street Middlebury VT 05753

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 302
$549,000
-$46,000
27
30 South Street Middlebury VT 05753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,037
Dom 224
$549,000
32
681 Weybridge Street Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,696
Dom 62
$540,000
9
74 Brush Lane #10.5 Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 55
$499,000
-$16,000
30
35 Ossie Road Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,213
Dom 107
$499,000
32
4 Gorham Lane Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,161
Dom 45
$482,500
9
47 Barnes Brook Road Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,019
Dom 8
$482,500
9
29 Barnes Brook Road #9.6 Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,019
Dom 48
$455,000
8
54 Brush Lane #8.4B Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,660
Dom 203
$449,000
30
442 East Main Street Middlebury VT 05753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,815
Dom 16
$435,000
-$14,000
59
110 Sarahs Way Middlebury VT 05753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,032
Dom 38
$430,000
9
33 Barnes Brook Road Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 53
$399,000
13
54 Court Street Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,872
Dom 18
$388,900
5
35 Barnes Brook Road #9.4 Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 282
$388,900
6
14 Meadowlark Lane #7.2 Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,538
Dom 100
$388,900
8
41 Barnes Brook Road #9.2 Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 8
$370,000
-$10,000
47
31 Evergreen Lane Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,397
Dom 12
$299,000
30
7 Evergreen Lane Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 18
$275,000
38
53 High Street Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,740
Dom 312
$220,000
14
TBD Route 7 S Middlebury VT 05753

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 176