Homes and Real Estate for Sale in Washington Central, VT School District
20 results in search
$512,000
48
1974 Bliss Road East Montpelier VT 05602

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,764
Dom 20
$499,000
26
547 Partridge Farm Road Berlin VT 05641

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 186
$474,900
59
61 Richardson Road Berlin VT 05465

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 2,002
Dom 229
$465,000
36
351 North Calais Road Calais VT 05658

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 12
$462,000
51
67 Worcester Village Road Worcester VT 05682

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,082
Dom 71
$430,000
54
310 Hill Street Extension Berlin VT 05602

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,816
Dom 60
$349,000
47
2892 US Route 2 East Montpelier VT 05651

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,035
Dom 0
$330,000
28
136 Old Quarry Road Fayston VT 05673

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 236
$329,000
34
422 US Route 2 Middlesex VT 05602

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,766
Dom 81
$328,000
57
4655 VT Route 14 Calais VT 05650

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,644
Dom 194
$295,000
28
96 Sugar Run #17 Fayston VT 05673

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 771
Dom 16
$270,000
31
236 Highland Avenue Berlin VT 05641

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,072
Dom 18
$218,000
31
335 Calais Road Worcester VT 05682

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$175,000
51
00 VT Route 14 East Montpelier VT 05651

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 283
$168,000
26
6&8 Barnett Road #6 & 8 Calais VT 05648

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 11
$149,500
18
442 VT Route 12 #3 Middlesex VT 05602

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 218
$140,000
-$10,000
35
1008 Luce Road Calais VT 05650

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,052
Dom 357
$139,500
21
442 VT Route 12 #2 Middlesex VT 05602

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 218
$129,000
31
120 Bennington Drive Berlin VT 05602

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 840
Dom 141
$95,000
6
0 L Brown Drive East Montpelier VT 05602

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 118